Medium kaybedenler kulubu

Hiçbir filmimin soundtrack'i bu kadar önemli, bu kadar zor ve aynı anda da bu kadar güzel olmadı. Umarım bu albümdeki parçaları dinlerken siz de bizim çalışırken aldığımız keyfi alırsınız.

Mine Aksoy'un şahsında tüm Universal Music Taxim Edition ekibine özverili çalışmaları için sonsuz teşekkürler. Oğuz ve Savaş'a soundtrack konusundaki yardımları ve verdikleri destek için teşekkürler. Bu filmde kullanılmasını istediğimiz varolan şarkılarda özellikle Yağmur Yağcı'nın sabrı, azmi ve heyecanı olmasa filmin müzikleri içimize bu kadar sinmezdi. Teşekkürler Yağmur. Belki hala Melancholy Man'i alabilirsin :)

Profesyonel ve özel hayatımın en büyük mutluluklarından biri filmin müzisyenleri Can, Cavit, Erdem ve Gülce'yi tanımak oldu. Jazz'dan Rock'a, Blues'dan Rembetiko'ya kadar ne varsa bestelediler ve söylediler. Dünya çapındaki bu dört yeteneğe, müzikleri, kişilikleri ve doslukları için minnettarım. Bu film onlarsız ne olurdu, düşünmek bile istemiyorum. İyi ki varsınız. Beni sizinle tanıştırdığı için bu filmin fkir babası Mehmet Ada Öztekin'e herhalde bir araba falan almam gerekecek.

Son olarak; benim tüm yükümü çeken, bu filmin oluşması ve bitmesi için her türlü fedakarlığı yapan eşim Pemra'ya söyleyebilecek bir tek şeyim var: you are "My Woman".

Tolga Örnek


ekleyen: ymuse