Medium e544fd55fe22c7747ac288ed1166c796041f0543

Elinizde tuttuğunuz bu Türk Sanat Musikisi albümünü, çok sevgili ve rahmetli babam Udi Hasan Erkoç'a ithaf ediyorum. 3-4 yaşlarımdayken elime bir keman tutuşturup beni müzik ile tanıştıran bu önemli müzik adamını saygıyla anıyorum.

Bu albümü alıp dinlemekle, bana ve Türk Sanat Musikisine sevgi ve saygı gösterdiğinizi düşünüyorum. Bu yüzden siz dinleyicilere minnettarım. Ayrıca, bizler müzisyen, icracı-yorumcu, sizler de dinleyiciler olarak, Türk Sanat Musikisi'ne yapmış olduğunuz katkıyla, bir kültür hizmeti gerçekleştirmiş olduğumuzu düşünüyorum. Sağolun, varolun... Hepinizi en içten sevgi ve saygılarımla selamlıyorum.

Fatih Erkoç

---------------------

Başta Ege Yıldız olmak üzere, bu albümün gerçekleşmesi için sabırla çalışarak katkıda bulunan müzisyen dostlarıma içten teşekkürlerimi sunuyorum.

Mastering için Türkiye'nin bence en iyi ses teknisyenlerinden biri olan Tarık Ceran'a, harika fotoğraflar çeken Melis Aksoy'a, oldukça fazla koşturup bu albüm için canla başla çalışan menajerim Eda İbrişim'e, basın danışmanım Hüseyin Akalın'a ve fedakar editörüm Erdem Uyanık'a, sahne menajerimiz Mevliüt Aslıhan'a ve katkılarından dolayı Merit Halki Palaca Otel'e teşekkürü borç bilirim. Ayrıca bu albüm kayıtları ve miks aşamasında bana sabırla katlanan ve bize harika yemekler sunan sevgili eşim Mehlika'ya, dostluğunu her zaman çok yakın hissettiğim dostum Necip Necipoğlu ve ailesine şükranlarımı sunarım. Hepinizi çok seviyorum, iyi ki varsınız...

Fatih Erkoç


ekleyen: ymuse • katkıda bulunanlar eph