Medium ok

“HAKTAN” nasip olan şu hayatta, yaşadığım en zorlu anlarda bile hep “ŞARKILARA TUTUNDUM”. Biliyorum ki, herkes gibi ben de “GÖÇEBE” bir ömrün fâni sahibiyim. Dileğim o’dur ki; ömrüm yettikçe, ruhuma yansıyan “SESLER VE İZLER”i, bütün “İYİ NİYETLERİM”le kalbimin “İNCE AYAR”ından süzüp “BİR SAZ, BİR AVAZ”la beni seven herkesin beğenisine sunmaya devam edeceğim. Nefesimin yettiği, gücümün elverdiği ve Rabb ’imin müsaade ettiği kadar… NİRAN ÜNSAL

Bu sözlerin ardından gelen ‘’OK ’’ gönlünüze saplanacak ;
Sanatçı , 12 eser ve 3 versiyon eser ile toplam 15 eserden oluşan albümü kendisi için çok hassas bir dönemde yoğun emek harcayarak ortaya koydu. Geçtiğimiz günlerde 4.çocuğunu dünyaya getiren NİRAN ÜNSAL ‘’OK’’ parçasında aranjör olarak MURAT YETER ile çalıştı. Birçok parçanın müzikleri kendisine ait olan sanatçı , ORHAN GENCEBAY’ın ‘’ Kader Diye Diye’’ eserini Rock ve Meyhane versiyonu olarak iki kez seslendirdi. Aklım Hep Sende eserinde ÖZCAN DENİZ ile düet yapan NİRAN ÜNSAL, sözlerini ÖYKÜ GÜRMAN ‘ ın yazdığı ve vokallerini ÖYKÜ & BERK ‘ in yaptığı ‘’Aşk Uğruna’’ eserinin müziklerini de kendisi yaptı.

Albümde; GÜNAY ÇOBAN , SEDA AKAY , GÖKHAN ŞAHİN, HAKKI YALÇIN, HAKTAN ŞENDİNÇKURT , NİDA ÜNSAL ‘ ın da sözlerini yazdığı eserler yeralmaktadır.


ekleyen: esse • katkıda bulunanlar ymuse