Beyaz rengi bütün renklerin anası olarak düşünebiliriz.Işık spekturumunda beyaz renkten 7 tane rengin çıktığını görürüz.7 tane rengin arka arkaya gelişiyle beyaz renk oluşmaktadır.

İçinde başka renkleri de taşıyan ve hepsini kendi bünyesinde toplayan beyaz rengi; bizim müziğimiz için de geçerli. Diğer renkler belki renk olarak tek başına seçilemez ama içinde bütün renkleri taşır. Ve kendini bize tek renk olarak gösterir.

Bizim müziğimizin içinde de renkler hakim. Kırmızısı var, Hüzünlüsü var, Mavilisi var, Neşelisi var, Sarılısı var , Sarıp sarmayalanı var. Darbukası -Bendiri var

CAZ ’ ı var Klasiği var. Hem ilk albümden besteler de var «KIRMIZI LEKE» ; Hem yepyeni şarkılar da var. Türk Müziği de var. Türkülüsü de var. Baştan sona harbi ALTERNATİF olanı da var.

Ama dediğim gibi hepsi tek rengin altında toplanır. Ve saftır temizdir. Yüreklere sukunet vermesi hedeflenir. Kulaklara şenlik.

Kaynak: Last.fm

Bu sayfada bulunan metinlerin kaynağı sonunda belirtilmiştir. İçeriklerin hatalı ya da uygunsuz olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizi bilgilendirin.