Çok küçükken, bir ağacın üzerinde bulunduğuna dair söylentiler var. Kendisi ise müziğe o ağacın üzerinde başlandığına inanıyor. Daha sonra hatırladığı ilk anı ise, babasının ud ve bağlama çalması, annesinin ise ona sesi ile eşlik etmesi.

İçinde bulunduğu bu ilk grup deneyiminin ardından; ortaokul yıllarında, gitarı ile birlikte farklı gruplarla da tanışmaya başlar. 1995 yılında Ege Üniversitesi Devlet Türk Musikisi Konservatuarı’na girip, klasik kemençe eğitimine başlayana dek, bu gruplarla olan maceraları devam eder. 2001 yılına kadar İzmir’de müzik yapmadık yer neredeyse bırakmaz. Sadece Ege’nin bu kıyısıyla yetinmez ve Türk - Yunan Dostluk Derneği ile işbirliği içerisinde, müziğini karşı kıyılara da taşır.

Çocukluğundaki ağacı yeniden bulmak hayali ile İstanbul’a geldiği yıllarda, müziğini paylaşıp geliştirmek adına ilk yapmış olduğu hareket, Vedat Sakman ile tanışmak olur. Stüdyo Sakman’da Selçuk Yöntem’in “Şiir Niye?” adlı albüm çalışmasında görev alır. İlk demo albüm hazırlıklarına da bu stüdyoda başlar.

Ezginin Günlüğü grubuyla “Dargın mıyız?” albümünün kayıtlarında birlikte çalışır. Grup ile birlikte birçok projede daha yer alır.

Aranjör Yıldıray Gürgen ile birçok albüm projesinde klasik kemençe, gitar, perdesiz gitar ve sesiyle görev alır. Bu çalışmalardan biri olan Yılmaz Erdoğan’ın şiir albümünün oluşum sürecinde BKM ile tanışır. Deniz Erdoğan ile birlikte BKM Mutfak ve “Çok Güzel Hareketler Bunlar” ekibinin canlı müzik ve tv program müzik sorumluluğunu yürütür. “Organize İşler” film müzikleri projesinde yer alır.

Aynı dönemde sözü ve müziği kendine ait olan “Gül Senin Tenin” adlı şarkısını Mahsun Kırmızıgül seslendirir ve şarkı her açıdan büyük başarı sağlar.

Ortaklarıyla beraber 2006 yılında Moda’da kurmuş oldukları Harem’s Production’da, kendi albüm çalışmalarını hızlandırır; söz, müzik ve aranjeleri kendisine ait olan 9 şarkılık ilk albümünü tamamlar.

Kaynak: Last.fm

Bu sayfada bulunan metinlerin kaynağı sonunda belirtilmiştir. İçeriklerin hatalı ya da uygunsuz olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizi bilgilendirin.